Vize Danışmanlık Merkezi

1033
Vize Danışmanlık Merkezi

Vize işlemleri bilindiği üzere son derece uğraştırıcı ve karmaşık prosedürlerle ve her ülkenin farklı mevzuatları ile uğraşılmak zorunda kalınan bezdirici işlemlerdendir. Vize almak için müracaat eden kişiler genellikle kulaktan dolma bilgiler ile başvuru yapmakta ancak yapılan değişiklikler dolayısıyla çok farklı işlemler ve bürokratik engeller ile karşı karşıya kılmaktadırlar.

Özellikle vize için başvurulan ülke gelişmiş ülkeler statüsünde bir ülke ise vize almak adeta bir sinir harbine dönüşebilmektedir. Eğer kısa süreli turistik vize almak istiyorsanız bu durum nispeten daha kolay ya da çekilebilir bir durumdur. Ancak uzun süreli vize, oturma izni, çalışma vizesi veya mavi kart gibi işlemler için başvuru yapılıyorsa son derece can sıkıcı bir süreç sizi bekliyor demektir.

Konsolosluk Tercüme ve Vize Danışmanlık Bürosu olarak vize almak isteyen vatandaşlarımıza bu konudaki uzman ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Gerek vize almak isteyenlere danışmanlık hizmetleri gerek vize işlemlerinin sizin adınıza vekaleten üstlenilmesi ve yürütülmesi hizmetleri olmak üzere sizleri tüm bu can sıkıcı ve uğraştırıcı süreçten kurtarmaktayız.