Misyonumuz

Misyonumuz

Dünya standartlarında profesyonel ve kaliteli tercüme işlemleri, vize danışmanlığı, konsolosluk işlemleri ve yurtdışı emeklilik işlemleri konusunda hizmet sunmak.

Firmanıza ve bireysel müşterilerimize tüm hizmetleri bir arada sunabilmek için en deneyimli ekip ile çalışmakta ayrıca profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimize tüm tercüme, vize işlemleri, pasaport işlemleri ve yurtdışı emeklilik için kaliteli hizmet sağlamak.

Müşterilerimize vatandaşlık, yurtdışı doğum işlemleri, yurtdışı ve yurt içi evlilik işlemleri konusunda en iyi hizmeti sağlamak.

Etik değerlere sahipliğimiz, çalışma esnekliğimiz ve hızımız sayesinde Konya’da ve Türkiye’de tüm şahıs, kurum ve kuruluşların vize işlemlerine, konsolosluk işlemlerine ve tercüme ihtiyaçlarına çözüm bulmak, katkı sağlamak.

Konya'da ve Türkiye'de sektörümüzdeki en önde gelen firmalar arasında yer alırken uluslararası tüm konsolosluk işlemleri ve vize işlemleri ihtiyaçlarınızda ve tercüme konusunda sektörümüzün 1 numaralı firması haline gelmek.

Siz değerli müşterilerimize konsolosluk işlemleri konusunda en iyi hizmeti sağlarken ekstra maliyetlere karşı en ekonomik çözümleri sunmak.

Yurtdışı emeklilik, pasaport işlemleri, vize işlemleri ve tercüme hizmetlerini en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet vermek.