Web Sitesi Tercüme

Günümüzde kişisel web sitelerin bile giderek yaygınlaştığına tanıklık etmekteyiz. Hal böyle iken web sitesi olmayan firma neredeyse yoktur. Web siteleri giderek artan internet kullanımının da etkisi ile çok daha fazla kullanılan ve firmaya katkı sağlayan reklam yatırımlarındandır. Özellikle yurtdışına açılmak isteyen ve hali hazırda yurtdışı ile çalışan firmalarımızın web siteleri farklı dil özelliklerini taşımamakta ve bu alanda büyük bir eksiklik yaşanmaktadır.

Web site tercümesi hizmetlerimizle firmalarımızın yurtdışına açılmalarını ve işlerini daha da büyütmelerini sağlamaktayız. Web site çevirisi ve farklı dillerde yapılan web sitelerinde bir çok kişinin bilmediği bir durum söz konusudur. Web siteleri SEO uyumlu olmadığında farklı dillerde varyasyonları bulunsa da iş anlamında firmaya çok fazla katkı sağlayamaz. SEO uyumlu olmayan bir web sitesi Google gibi arama motorlarında üst sıralarda bulunamayacağından siteye giren potansiyel müşteri sayısı da oldukça az olmaktadır. Bu nedenle web site çevirisi yapmak tek başına iş getirmesi açısından yeterli değildir. 

Bizler alanında uzman ve yaptıkları işlerle kendilerinden sıklıkla söz ettirmiş reklam ajansımız ile web sitelerinizi SEO uyumlu hale getirmekte ve daha sonra farklı dillere tercüme ederek yurtdışındaki müşterilerinize ulaşmanızı sağlamaktayız. Web siteleriniz ülkemizde dahi üst sıralarda yer almıyorsa SEO uyumluluğu yoktur ve bu nedenle yurtdışında da asla üst sıralarda yer alamamaktadır.

Bir web sitesinin asıl ülkesi dışında farklı ülkelerde de üst sıralarda yer alması ve firmaya müşteri getirmesi için yapılması gereken bir çok teknik konular vardır. Bu nedenle web site tercümesi ile yurtdışından müşteri almak için bu alanda uzman, web site kurulum, yazılım ve SEO bilgisine sahip kişi veya kurumlardan destek almak yaptığınız yatırımların geri dönüşü için hayati öneme sahiptir. Bizler web site çeviri hizmeti almak isteyen müşterilerimize ayrıntılı bir sunum yaparak aslında bildiklerini zannettikleri bir çok şeyin doğru olmadığını veya Google’ın kendisini sürekli güncellediği için geçersiz olduğunu vereceğimiz örneklerle açıklamakta ve yapılması gerekenleri uzun uzun anlatmaktayız. Web site çevirisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi isteyebilirsiniz.