Online Tercüme

Konsolosluk Yeminli Tercüme Bürosu olarak online tercüme hizmeti vermekteyiz. Skype, discord gibi programlarla veya mail üzerinden göndereceğiniz belgelerin kısa sürede çevirisini yapmakta ve
istediğiniz şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Sunduğumuz bu hizmetimiz ile müşterilerimize hem en kısa sürede çevirilerini teslim etmekte hem de yeminli veya noterli gibi özel taleplerini gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığımız tercümelerde veya daha önce başkaları tarafından yapılmış çevirilerde herhangi bir yazım, imla veya dil bilgisi yanlışlarını düzeltmekte ve terminolojik hataları kontrol ederek sizlere en doğru çeviriyi sunmaktayız. Spesifik bir alan veya meslek grubu ile ilgili yapılacak çevirilerde o alanda uzman ve o mesleğin terimlerine hakim uzman çalışanlarımız ile sizlere profesyonel çevirilerle hizmet vermekteyiz. Online çeviri hizmetimizden faydalanarak acil çeviri işlemlerinizi en kısa sürede ve hatasız olarak yaptırabilirsiniz.

Çevirisi yapılan evraklar istediğiniz şekilde size ulaştırılmaktadır. Kargo yolu ile veya mail yolu ile istediğiniz şekilde sizlere ulaştırılmakta ve işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanız tarafımızca sağlanmaktadır. Online çeviri hizmetimizden faydalanmak için en hızlı iletişim yolu bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmaktır. Böylece bize ulaşarak hiç vakit kaybı yaşamadan evraklarınızı göndermeniz sağlanmaktadır. Bu hizmetimiz süresince sürekli iletişimde kalacağımızdan en küçük bir aksilik yaşamadan çevirileriniz hızlı bir şekilde elinize ulaşmaktadır.

Online çeviri hizmetlerimiz ile tüm tercümelerinizi en iyi şeklinde sağlamaktayız. Alanında deneyimli, uzman, sertifikalı ve yüksek lisans sahibi kadromuz ile noter onaylı ve normal tercüme hizmetlerini sunmaktayız. Bizi hemen arayın zamandan tasarruf edin.